Kontakt

+46 36-39 60 60

E-post
info@smaskin.se

E-post - bestillinger
order@smaskin.se

Fax 036-14 52 34
Orgnr. 556676-5433

Post- och besökadress

Schuchardt Maskin AB
Thulevägen 2
561 32 HUSKVARNA

Våre åpningstider er:

Vardagar 08.00-16.45
Lunchstängt 12.15-13.00

Kontaktformulär





Våre teknikere har lang og bred erfaring, og er glade for å hjelpe deg. I løpet av hverdager få du motta et svar via e-post innen 24 timer.

Avvikende åpningstider

Vi har stengt røde dager, nyttårsaften og julaften. I løpet av de påfølgende dagene har vi åpent fra 08.00 til 13.00:

Skjærtorsdag
Dagen før Kristi himmelfartsdag
Dagen før midsommeraften
Dagen før nyttårsaften
Dagen før julaften

På disse dagene sender vi ordre som er mottatt før kl. 11.00

Personlig kontakt

Henrik Törnfeldt

Salg- og ordrehåndtering

036-39 60 53
henrik@smaskin.se

Helena Rydh

Økonomi

036-39 60 62
helena@smaskin.se

Magnus Görsberg

Salg- og ordrehåndtering

036-39 60 67
magnus@smaskin.se

Anna Rydh

Økonomi

036-39 60 68

anna@smaskin.se

Mattias Johansson

Produktleder og teknisk rådgiver

036-39 60 61
mattias@smaskin.se

Pontus Mattlin

Innkjøp

036-39 60 66
pontus@smaskin.se

Madeleine Johansson

Lager

madde@smaskin.se

Göran Andersson

Lager og teknisk rådgiver

036-39 60 64
goran@smaskin.se


Anton Johansson

Salg- og ordrehåndtering

036-39 60 52
anton@smaskin.se

Oskar Hinnerson

Salg- og ordrehåndtering

036-39 60 63
oskar@smaskin.se

Emma Hedbjörk

Markedsføring

036-39 60 69

emma@smaskin.se


Anders Snäckerström

CEO

036-39 60 65
anders@smaskin.se